Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

İstanbul ilimizin Avcılar ve civar ilçelerinde hizmet veren Airfel Kombi servisi olarak hem WhatsApp hem de telefon numarası 0538 062 45 62 ‘dir. WhatsApp hattımızı mesaj yollayarak veya arayarak Ayrıca telefon numaralarımızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Klima konusunda minimum 10 yılı aşkın süredir uzmanlaşmış klima ustalarımız servisinize gelerek klima arızası düzeltilecektir. Klimalarla ilgili klima montajı Ayrıca klima söküm ve klima gaz dolumu gibi işlemlerinizde ya da servisimizle iletişime geçiniz. Klimalarda meydana gelen arızalar servisimiz tarafından İstanbul avrupa yakası ilçeleri ve tüm mahallelerinde yapılmaktadır.

Airfel Kombi Servisi Çalışma Saatleri

Airfel Kombi Servisi olarak telefon ve WhatsApp hattınıza bakan müşteri temsilcilerimiz 7/24 telefonlara ve WhatsApp’a cevap vermektedir. kombi servisimiz sabah 7 saatlerinde ustalarımız göreve başlar. Akşam 10 saatlerinde ustalarımız görevi sonlandırır. Ayrıca nöbetçi ekibimiz günün her saati gece yarısı daha iyi hizmet vermek adına hazır beklemektedir.

Telefon Numaramız : 0538 062 45 62
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Kombi Servisi
Kombi servisi çalışma saatleri
kombi servisi çalışma saatleri

Gece nöbetçi ekibimizi bulunma nedeni çocuklu aileler ve hastası bulunan aileler için vazgeçilmez olan klimalar bozulursa destek vermek içindir. Airfel Kombi servisi olarak resmi bayramlarda Ayrıca dini bayramlarda ve yılbaşı gibi devletin tatil olarak sunduğu günlerde hizmet vermekteyiz. Airfel Kombi servisi pazar günleri açıktır. Yani Airfel Kombi servisi sizin için 7/24 yılın 365 günü hizmet vermek için çalışmaktadır.

Çeşitli Klimalar Ve Arıza Durumları

Klimalar üç çeşittir. Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalardan oluşun üç çeşit klima vardır. Duvar tipi klimalar en kullandığımız Klima çeşididir. Duvar tipi klimalar en çok satın alınan klima modelidir. Duvar tipi klimalar sadece tek bir odayı soğutma veya ısıtma yapabilir. Firma tipi klimalar ise odadan daha büyük yani geniş alanlar için kullanılan klimalardandır.
teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Firma tipi klimaları genellikle cami konferans salonu gibi büyük işyerlerini ve büyük alanları soğutmak veya ısıtmak için kullanılan makinelerdir. Ayrıca kaset tipi klimalar ise büyük işyerleri için tek odayı değil birkaç odayı birden soğutmaktadır ne yansıtabilen makinelerdir. Sizlerden gelen çeşitli şikayetler şu şekildedir. Klima soğuk üflemiyor. Klima odayı ısıtmıyor. Klima su damlatıyor. Klimayı çalıştırdığımızda şalter atıyor. Klima kumandası bozuldu çalışmıyor gibi birçok arıza için Airfel Kombi servisi olarak hizmet hazırız. Servisimiz arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima Parçaları Ve Klima Aksesuarları

Klimalar birçok parçadan ve aksesuarlardan oluşur. Klima montaj kitleri klimanın montajı için gereken parçalardır. Ayrıca klima gazının klimaların ihtiyaç duyduğu soğutma işlemini gerçekleştirmek için üretilen özel gazdır. Klima yeterli gazı olmadığında gerekli soğutma işlemini yerine getirmez. Klima kapasitörü Ayrıca klima kompresörü gibi birçok parçadan klimalar için gerekli ve ihtiyaç duyulan parçalardır.
klima servisi hizmetlerimiz

Kombi arıza bakım onarım hizmetleri

Klimalarınz da yaşanan arızada ihtiyaç duyduğunuz yedek parça servisimiz tarafından bir yıl garantili şekilde karşılanabilir. Klima parçaları klima montajı bizim tarafımızdan yapılırsa temin edilebilir. Airfel Kombi servisi olarak klimalarının elektronik kartlarının tamirini de gerçekleştirmekteyiz ayrıca klimanızın ihtiyacı olan klima kumandası tarafımızdan sağlanmaktadır. Bir çok klima parçasından rekor, inyon, swing gibi parçalar ve ayrıca klima bakır boruları hizmet için sizlere sunulan parçalardır. Airfel Kombi servisi telefon numaramızı arayarak veya WhatsApp üzerinden bize mesajla iletişim kurarak firmanızda arıza bakım gibi ihtiyaçlarınızda ayrıca klima montajı, klima demontajı, klima sökme takma işlemleri için servisimiz ile iletişime geçebilir ve ustalarımızın ekip arkadaşlarımızın gelerek klimanız da meydana gelen arızayı veya bakımı yapmalarını isteyebilirsiniz. Airfel Kombi servisi olarak ücret tarifemiz en uygun şekilde düzenlenmiştir. Airfel Kombi servisi uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler: , , ,