Silivri Klima Servisi

Silivri Klima Servisi 0538 062 45 62  7/24

Silivri Klima Servisi , MONTAJI , TAMİRİ

Ofislerde, şirketler veya evlerde kullanılan klimalar belirli bir süreden sonra arıza vermektedir. Bu arızaların giderilmesi için ise Silivri klima servisi gibi uzman firmalardan destek alınması gerekmektedir. Ayrıca yanlış yapılan işlemlerden dolayı da cihazların ana kartları yanabilmektedir. Firmamız her bir markanın yedek parçasını bünyesinde bulundurmaktadır. Tamir ve değişim hizmetleri ise sadece yüzde yüz orijinal olan parçalar ile verilmektedir. Silivri klima servisi, bakım, montaj ve temizlik gibi uygulama alanlarında da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan ilçelere ve semtlere de maksimum1 iş günü içerisinde teknik servis ekipleri yönlendirilmektedir. Montaj, söküm veya bakım hizmetleri makul rakamlarla verilmektedir.

Silivri Klima Tamircisi

Sektörün en kalitesi Silivri klima tamircisi olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de kompresör değişimi, gaz takviyesi veya yıllık bakım hizmetleri, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar şile verilmektedir. Silivri klima servisi, bakır boru, gaz gibi malzemelerin kalitesine güvenmektedir. Bununla beraber hem tamir ettiği cihazlara hem de takmış olduğu parçalara garanti vermektedir. Firmamız parça değişimi işlemleri sırasında plastiklerin çizilmemesi ve ana kartların zarar görmemesi içinde gerekli önlemleri almaktadır. Arıca kendiliğinden yanan arıza uyarı ışığı için teknik destek imkânı sunulmaktadır. Silivri klima servisi ister garantili ister garanti süresi dolmuş olan tüm cihazları profesyonel bir şekilde onarmaktadır.

Profesyonel Servis.1 Yıl Parça Garantili

Değişmekte olan iklim koşulları yaşamlarımızı zora sokabilmektedir. Bu sebeple alınan klimalar yaz kış demeden imdadımıza koşmakta ve yaşam kalitemizi yükseltmektedir. Bu durum elbette birçok sorunu da beraberinde getirir. Bozulan klimaların hızlıca onarılması şarttır ve Silivri klima servisi bizlere bu hizmeti kaliteli bir şekilde vermektedir. Silivri klima servisinin sizleri klimanın arızalanmasından minimum düzeyde etkileyecek hızı ve kalitesi, onu birçok kişinin tercih listesinin en başına geçmiştir.

Silivri klima servisi her türlü marka ve çeşitten klimayı onarabilmektedir, bu sebeple hiçbir şekilde çekince yaşamanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken sadece, arızalanma sırasında müşteri hizmetlerini arayıp sorununuzu belirtmek ve bilgilerinizi vermektir. Bunun sonucunda Silivri klima servisi sizlere hızla ulaşacaktır.

Hizmetlerimiz:

  • Sorununuza uygun çözüm seçenekleri üretmek ve hızlıca sonuca varmak
  • Klimanız için gerekli olan rutin bakım, herhangi bir montaj, parça değiştirme işlemleri içeren çok kapsamlı hizmet anlayışı
  • Benimsenen ekonomik fiyat politikası
  • Deneyimli ve uzman kadro
  • Klimadaki son yeniliklerden her daim haberdar olmak

Florya Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi

İkitelli Klima Servisi