Halkalı Klima Servisi

Halkalı Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Halkalı Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

Halkalı Klima Servisi Hizmetimiz Baharın gelmesiyle birlikte yaza hazırlıkların hızlandığı bu dönemde ev ya da iş yerinde kullanılan klimalarınız ile ilgili komple bakım yapılması gerekmektedir. Klima bakımlarınızı yaz aylarını serin ve rahat geçirebilmeniz için ilkbaharda yaptırmanız siz kullanıcılar tarafından büyük bir rahatlık oluşturmaktadır.Klimanızın bakımını her yıl yaz dönemine girmeden yaptırmanız klimanızdan daha yüksek verim almanızı sağlayacaktır.

İnsanlar klimayı artık gerekli görmekte fakat her yıl olduğu gibi klima almak için özellikle kavurucu yaz sıcaklarını beklemektedirler. Oysaki sıcak yaz günlerinde klima servisleri normal servis akışlarından çok daha fazla yoğun olmaktadırlar.Bu yoğunlukla beraber klima bakımları da artmaktadır. Örneğin normal periyodunda bakım yapılmamış bir klima kavurucu yaz sıcaklarında istenilen soğutmayı sağlayamaz ve müşterinin istediği soğukluğu sağlamaz.Ücret olarak da klima bakımları normal aylara göre yaz sıcaklarında artış göstermektedir. Bu yüzdendir ki yaz sıcakları başlamadan yaptırdığınız klima bakımlarında hem bütçenize kar sağlamış olacaksınız hem de kavurucu sıcaklarda klima bakımı için sıra beklememiş olacaksınız.

Halkalı Klima Servisi Ustası

Halkalı klima servisi, müşterilerinin yaşamış olduğu sorunları çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Yanlış kullanılan cihazlar belirli bir süre sonra arızaya geçmektedir. Garanti süresi dolmuş olan klimaların tamiri için iyi bir usta bulmak oldukça zordur. Firmamız ise hem kaliteli hem de ekonomik hizmet anlayışı sayesinde tüm müşterilerini memnun etmektedir. Halkalı klima servisi, bakım, montaj gibi uygulamalara özel yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm yedek parçalar en az 6 ay garanti kapsamına alınmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından onarılan klimaların çalışma performansı oldukça artmaktadır. Montaj yerlerinin belirlenmesi, bakım faaliyetleri veya keşif hizmetleri içinde tüm ilçe ve semtlere teknik destek imkânı sunulmaktadır. Halkalı klima servisi, gaz değişimi, gaz takviyesi ve kompresör arıza noktasında da profesyonel bir teknik destek sağlamaktadır.

Halkalı Klima Servis Fiyatları

Halkalı klima servis fiyatları, arızanın türüne, klimanın kaç binlik olduğuna göre değişkenlik göstermektedir. Salon tipleri, Vrf sistemleri ve kanallı klimalarda dahil olmak üzere tüm ürün modellerinin bakımı ekonomik fiyatlar ile yapılmaktadır. Firmamız yedek parça değişim hizmetlerini de makul rakamlar ile gerçekleştirmekle beraber müşterilerine özel yüzde 20 ye varan indirimler uygulamaktadır. Halkalı klima servis fiyatları piyasa şartlarına göre daha uygun rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız kesinlikle sağlam olan parçalara dokunmamaktadır. Zira kurumsal bir hizmet sunulmakta ve her zaman öncelik müşteri memnuniyetine verilmektedir.

Özellikle bahar aylarında klima bakımlarında yapılan indirimlerinden yararlanmak müşterileri memnun ettiği gibi servinde kar amacına katkıda bulunmaktadır. Bu konuda lider firmamız halkalı klima servisi müşterilere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamıştır. Verdiği hizmet ile sadece üründe bakım yapmayarak ürününüzün her türlü sıkıntısını kontrol ederek size yapılması gereken gözden kaçan ufak ayrıntıları da iletmektedir.Oysaki yaz dönemi yaptırmak istediğinizde servisimiz geldiğinde sadece bakım ihtiyacını karşılayıp gidecektir. Klima bakımlarında anti bakteriyel ilaçlar kullanılarak klimanın içerden alıp soğutarak tekrar içeriye verdiği sıcak havayı temizlemesini sağlamaktadır. Ayrıca klima bakımlarında klima iç ünite fanının komple sökülerek anti bakteriyel ilaçlarla yıkanıp filtrelerinin de değişmesi sağlanmaktadır.

Klimanızı sizin için detaylı olarak bakımını yapacak olan tüm detayları ile inceleyerek size güven ortamı sunan halkalı klima servisi uzun yıllardır İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Servisimiz klimanıza bakım yaparken sadece klimanızın temizliğini düşünmez sizin soluduğunuz havayı da temizleyecek güçlü malzemeler kullanarak sizlerin sağlığını da göz önünde bulundurur. Klimalarınızın periyodik bakımlarını ihmal ettiğiniz zaman kendi sağlığınızı da hiçe sayıp tehlikeye atmış olacaksınız.

Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55