Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombiler, kış aylarında düzgün bir şekilde ısınmak için kurumsal bir firma tarafından kurulmalı ve bakımları yapılmalıdır. Bu noktada Esklima olarak kombi servisi için klima hizmetlerinde olduğu gibi profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Kombi hizmetleri içinde yer alan çalışmalarımız:

• Kombi petek temizliği
• Kombi bakımı
• Kombi tamiri

• Garantili yedek parça değişimi olmak üzere 5 tanedir.
Kombi ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bütün hizmetler için size en hızlı çözümleri sunuyoruz. Böylece kış aylarının en soğuk günlerini sıcak ve güvende geçirmenize yardımcı oluyoruz. Kombi servisi hizmetleri ile güvenli bir şekilde balkonunuza monte ederek doğru şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Kombinizi monte ettikten sonra düzgün şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ederek sizin için kusursuz çalışan kombi bağlantılarını yapıyoruz.

Kombi Bakım Servisi

Kombilerinizi doğru basınç seviyesinde ve kesintisiz 24 saat sıcak su ve kışları sorunsuz ısıtma için kullanabilmeniz gerekir. Bunun için her yıl kombilerinizin düzenli bakımlarını yaptırarak kışa girmeden olası ısınma problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Bakım hizmetlerimiz içinde kombinin genel bakımı ve petek içi temizliği yer alır. Verdiğimiz kombi servisi hizmetleri kapsamında petek temizliğinizi de oldukça pratik bir şekilde evde, ofiste ve çeşitli iç mekanlarda hiçbir kirlilik olmadan yapıyoruz. Evdeki bütün peteklerinizin içinden öncelikle temiz su dolaştırarak petek içindeki pisliklerin ve tortuların çıkmasını sağlıyoruz. Sonrasında temizleyici bir kimyasal sıvıyı, petek içinde gezdirerek içerideki tortuların ve pisliklerin tam olarak petek içinden uzaklaştırıyoruz. Bu işlemden sonra tekrar temiz su dolaşımı ile peteklerden temiz su gelene kadar peteklerde su dolaşımına devam ediyoruz. Kombi servisi hizmetleri arasında yer alan bu petek temizliği işlemi yapılırken yaşadığınız ya da çalıştığınız alanın kirlenmemesi için pratik olmaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte bir tek boru yardımıyla pis suyun tek bir yerden tuvalete akıtılarak peteklerin içinin temizliğini yapıyoruz.

Kombi Servisi Fiyatları

Garantili Parça Değişimi

Bazen ihmal edilmiş olan bakım ya da çeşitli nedenler ile kombinizin eskisi kadar randıman sağlamadığını görebilirsiniz. Bu durumda bir kombi servisi çağırarak kombinizin sorunun ne olduğunu öğrenmeniz ve çözümünü bulmanız son derece kolaydır. Şimdi kombi bakımı ve onarımı için uzman bir servisten yardım almanız gerekir. Gerektiğinde orijinal yedek parça değişimi ile kombinizin tamiri kolaylıkla yapılabilir. Parça garantili değişim hizmeti sayesinde tamiri yapılan kombinizi uzun süre sorunsuz olarak kullanmanız mümkün olur. Düzenli bakımını yaptırmanız halinde ise kullanıcı hatası söz konusu olmadıkça kullanım ile ilgili herhangi bir arıza yaşamazsınız. Kombi servisi olarak size sunduğumuz hizmetlerin en önemli getirilerinden biri ise servis elemanı olarak çalışan ekibimizin alanında uzman olmasıdır.
Kombi Servisi İçin Bizi Arayın
Satın aldığınız kombinin kurulumundan çalıştırılmasına ve periyodik bakımlarına kadar her bir aşamada yanınızdayız. Profesyonel bir kombi servisi olarak kombinizin çalışma prensibine uygun

Klima Servisi

Klima Servisi Hizmet Verdiğimiz Bölgeleri buraya tıklayarak görebilirsiniz.