Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi , Bakım Hizmeti

7-24 Çağır 0212 428 28 55

Avcılar Klima Servisi

Avcılar klima servisi, arızalanan tüm ürün modellerini kısa bir süre içerisinde onarmaktadır. Salon tipi, duvar tipi veya Vrf sistemleri gibi tüm klima çeşitleri firmamız tarafından işlem görmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere de aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. avcılar klima servisi tarafından onarılan cihazlarda aynı sorunlar ile karşılaşılması da söz konusu değildir. Firmamız parça değişim hizmetlerini sadece orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştirmektedir. Özellikle de filtreleri dolmuş ve kirlemiş olan tüm klimalar özel ilaçlar ile temizlenmektedir. Avcılar klima tamircisi, 7/24 hizmet vermektedir. Garanti süresi dolmuş olan cihazlar da başta olmak üzere tüm bakım hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamıza ulaşan teknik destek talepleri aynı gün içerisinde onaylanmaktadır.

Avcılar Klima Servisleri

Avcılar klima servisleri, gaz dolumu, montaj ve demontaj gibi konu başlıkları üzerinde destek sağlamaktadır. Tüm markaların ürün modelleri firmamız tarafından onarılabilmektedir. Zira bakım ve onarım uygulamaları ise sadece alanında uzman olan teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Montaj yerinin belirlenmesi için ücretsiz bir şekilde de keşif ekibi yönlendirilmektedir. Avcılar klima servisi, sadece bilimsel yöntemler ile arıza tamir hizmeti vermektedir. Kesinlikle cihazların zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız ana kart değişimi, bakır boru değişimi ve kompresör değişimi gibi çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından da her zaman makul rakamlar ile teknik destek sağlanmaktadır.

Kış ve yaz aylarında sürekli olarak ısınma ve soğutma hizmetine ihtiyaç duyarız.Bunu da evde en kolay karşılamanın yolu klimalardır.Klimalar oldukça kolay kullanılabilen aletlerdir.Burada dikkat edilmesi gereken en temel koşul düzenli olarak bakıma tabi tutulmalarıdır.

Avcılar Klima Servis Fiyatları

Klimaların düzenli olarak ihtiyaç duydukları bu bakım hizmetleri evde kullanıcılar tarafından karşılanamayan ve profesyonel yardıma ihtiyaç duyulan alanlar olduğundan bu konuda avcılar klima servisi bulunduğu bölgede en donanımlı hizmeti veren kuruluşlardan olmanın gururunu taşımaktadır.

Avcılar Klima servisi olarak ilgilenilen konuların en temeli bakım hizmetleridir.Klimanın bakıma ihtiyacı olup olmadığını çalışmadaki verimsizliğinden anlamak mümkündür. Eğer yeteri kadar ısıtmıyorsa ya da yeteri kadar soğutmuyorsa o zaman ön panelde bulunan filtreler havadaki toz zerrecikleri tarafından tıkanmış demektir. Kullanıcı bunu evde filtreleri tazyikli su ile yıkayarak belli bir oranda temizleyebilir. Ama eğer hala klimadan ısıtma ve soğutma hususunda beklenen randıman alınamıyorsa o zaman klimadaki sıkıntıyı halletmek için bir klima servisinden yardım almak en doğru olan yoldur.

Avcılar Klima Arızaları Nelerdir Ve Çözüm İçin Gerekenler?

Yine Avcılar Klima servisi den en çok yardım alınan konulardan biri klimaların aşırı sesli çalışmasıdır. Bu konu filtrelerin tıkalı olmasından kaynaklanabileceği gibi klimanızı kurmaya gelen monte ekibinin klimayı yeteri kadar iyi monte etmemesinden de kaynaklı olabilir. Alta bir kağıt sıkıştırmak ya da gevşemiş ön paneli şeffaf bir bantla yapıştırmak bu konuda başvurulabilecek yöntemlerdendir. Lakin sıkıntı bu basit işlemlerle halledilemiyorsa o zaman klima servisi devreye girer. Evinize gelerek özel bakım suları ile detaylı temizlik yapar ve bir sıkıntı varsa yerinde müdahale eder.

Evde çözüm bulunamayan sıkıntılardan biri de koku sorunu olabilir. Bu genelde tıkalı filtreler ve klima içinde bekleyen sudan kaynaklı olur. Klima servisinin hizmetlerinden klima kokularını çözemediğiniz durumlarda da yararlanabilirsiniz. Es Klima Servisi bu durumda eve gelip klima içini ayrıntılı olarak temizler ve içeriye sizin hoşunuza giden bir oda spreyi sıkar ve böylece klimanız çalıştığında odaya hoş bir koku verir.

Es klima servisi bu konuların hepsine hâkim profesyonel ve güler yüzlü hizmet veren ekibi ile ihtiyacınız olan yedi yirmi dört her saat ve her gün yanınızda olmakta ve tüm sorunları uygun fiyata ve yerinde müdahale ile çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Ambarlı Mahallesi Avcılar Mahallesi Cihangir Mahallesi Deniz köşkleri Mahallesi Firuzköy Mahallesi Gümüşpala Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tahtakale Mahallesi Üniversite Mahallesi Yeşilkent Mahallesi Klima servisi çağır 7/24

Beylikdüzü Klima Servisi
Başakşehir Klima Servisi