Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi Hizmeti

Başakşehir Servis 7/24  0538 062 45 62

Başakşehir klima servisi kapasite tespiti, mekânın yapısı ve ısı kazanımıyla doğru orantılıdır. Klima çevrimi kapalı çevrim olduğu için seçilecek ürünün verimliliğinde mekândaki hava hacmi mutlaka dikkate alınmalıdır. Daha doğru bir kapasite tayini için ısı kazancını etkileyen coğrafi bölge, mekân tipi, cam alanı, kişi sayısı, aydınlatma gücü gibi faktörler dikkate alınmalıdır. Klimanızın kapasite tespitini yaparken, tüm hesaplama kriterleri dikkate alınarak hazırlanmış olan internet sitemizdeki ” Hızlı Klima Keşfi “ sayfamızdan ücretsiz olarak istifade edebilirsiniz. İhtiyacınız olan klima kapasitesini hemen hesaplamak ve size en uygun klima modellerini incelemek için lütfen tıklayın. Klima Keşfi Nasıl Yapılır?

Başakşehir klima servisi klima cihazları, içerisindeki gazın buharlaşma ve yoğunlaşma özelliğinden faydalanarak ortamda bulunan ısıyı dışarı atarlar. Spit klimalarda iç ünite içinden geçen gaz ortamdaki ısıyı emerek buharlaşır. Bu sayede ortam soğur. Buharlaşan gaz dış üniteye geldiğinde yoğuşur ve emdiği ısıyı dışarı atar. Bu işlem gerçekleşirken elektrik sadece iç ve dış ünitedeki fan motorları ve gazın cihaz içindeki dolaşımını sağlayan kompresör elektrik enerjisi harcar. Türkçe karşılığı ısı pompası anlamına gelen klimalar elektrik enerjisini direkt olarak ısıya çevirmek yerine dışarıdaki ısıyı içeriye taşıyarak ortamı ısıtırlar. Isı pompası özelliği olan klimalar soğutmayı gerçekleştirdikleri gibi ısıtmayı da içerisindeki gazı yoğuşturarak ve buharlaştırarak gerçekleştirirler.

Başakşehir Klima Servisi 0538 062 45 62  7/24

Klimalar hayatımızın her alanına girmiştir. Bu durum klimanın yoğun çalışmasına ve dolayısıyla sık arızalanmasına sebep olmaktadır. Tecrübeli çalışanları ile Başakşehir klima servisi, arızayı hızlı bir şekilde hallederek sizleri zor durumda bırakmaz. Teknoloji her geçen gün ilerlemekte ve klimaların yapısı da karmaşıklaşmaktadır. Başakşehir klima servisi tüm bunların bilincindedir ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sizlere çok daha etkili çözümler sunar. Ayrıca birçok klima servisinden farklı olarak ekonomik bir yardım sürecini benimsemiştir. Başakşehir klima servisinin hem pratik hem ekonomik çözümleri onu birçok kişinin tercih ettiği bir seçenek haline getirmiştir.

BAŞAKŞEHİR KLİMA SERVİSİ

Başakşehir klima servisi, bakım, onarım ve montaj noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Yaşanan tüm arızalar kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca farklı adreslere taşınan müşterilerimiz için demontaj hizmeti de verilmektedir. Başakşehir klima servisi, garantisi süresi dolmuş olan tüm marka ve modeller içinde arıza çözüm desteği sunmaktadır. Firmamız sadece uzman teknisyenler ile hizmet vermektedir. Dolasıyla tamir işlemleri sırasında klimalara zarar verilmesi söz konusu değildir. Ayrıca firmamız özel bir teknik servis olmasına rağmen yetkili servislere göre daha ekonomik bir hizmet vermektedir. Bakım zamanı gelmiş olan tüm cihazlar endüstriyel ilaçlar ile temizlenmektedir. Bünyemizden işlem gören klima modellerinde aynı arızalar ile karşılaşılması da söz konusu değildir.

Başakşehir Klima Teknik Servisi

Yanlış kullanılan veya bakımı düzenli yapılmayan klimalar belirli bir süre sonra kompresör, gaz eksiliği veya yağ basıncı gibi arızalar vermektedir. Başakşehir klima teknik servis ekiplerimiz ise bahsi geçen tüm arızaları bilimsel yöntemler ile tamir etmektedir. Ayrıca tıkanan filtreler veya donan bakır borularda ekiplerimiz tarafından özenle temizlenmektedir. Başakşehir klima servisi, müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca cihazların montaj yerinin belirlenmesi noktasında da talep edilen adreslere keşif ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız tüm marka ve modellerin yedek parça parçalarını da 1 iş günü içerisinde tedarik etmektedir.

Klima Servisi Sorun çözümü süreci şu şekilde işlemektedir:

  • Klimanızda oluşan bir arızayı müşteri hizmetlerine ilettiğinizde anda kayda alınırsınız ve böylelikle Başakşehir klima servisimiz sizlere ulaşır.
  • Deneyimli çalışanlarımız klimanızı detaylı bir şekilde inceler ve soruna uygun bir çözüm bulur.
  • Sorun hızlıca çözüldükten sonra klimanızın bakımı yapılır, sorununun nereden kaynaklandığı hakkında size detaylı bilgi verilir.
  • Klimanızın sorununa uygun şekilde ayarlanan bir ücret ile işlem son bulur.

Isıtmanın yapılabilmesi için dış üniteden geçen gaz buharlaşarak dışarıdaki ısıyı emer ve iç üniteye geldiğinde yoğunlaşarak emdiği ısıyı ısıtılması istenilen ortama bırakarak ısıtmayı gerçekleştirir. Klimaların ne kadar iyi ısıttığı veya soğuttuğu dış ve iç hava sıcaklığına bağlıdır. Dış hava sıcaklığı arttıkça klimaların soğutma performansları düşer. Dış hava sıcaklığı düştüğünde ise ısıtma performansları düşer. Isı pompası standart klimalar dış hava sıcaklığının 70C ‘ ye kadar olduğu zamanlarda oldukça verimli ve ekonomik ısıtma yaparlar. Klimalar, kışın ılık geçtiği dönemler ile ilkbahar ve sonbaharda elektrikli veya doğalgazlı ısıtıcılara göre çok daha ekonomiktirler. Ancak dış hava sıcaklığının 70C’nin altında olduğu dönemlerde klima ile ekonomik olarak ısınmak istenirse, -20 0C’ de dahi ısıtma yapabilen inverter klima modelleri tercih edilmelidir.

Başakşehir Servis 7/24  0538 062 45 62

Beylikdüzü Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi