Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi , Bakımı, Montajı

Beylikdüzü Klima Servisi Hizmeti

Beylikdüzü klima servisi sayesinde müşterilerimizin karşılaşmış olduğu tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Klima modellerinde genel olarak gaz eksilmesi, bakır boru ezilmesi ve ana kart arızası gibi problemler gözükmektedir. Uzman personellerimiz sayesinde bahsi geçen tüm olumsuz durumlar kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Beylikdüzü klima servisi, her markanın ürün modelleri içinde bakım, montaj ve demontaj imkânı sunmaktadır. Yeni yaşam alanlarına takılması planlanan cihazların yeri ise yine uzman personellerimiz tarafından belirlenmektedir. Ayrıca Beylikdüzü klima servisi tarafından onarılan cihazların soğutma ve ısıtma kapasiteleri bir hayli artmaktadır. Bakım uygulamaları sırasında özel ilaçlar kullanılmaktadır. Firmamız garantili, garantisiz hiç far etmeksizin tüm klima modellerini ekonomik fiyatlar ile tamir etmektedir. Öncelik ise her zaman müşteri memnuniyetine verilmektedir.

Beylikdüzü Klima Teknik Servisi

Beylikdüzü klima teknik servisi, Vestel, Toshıba ve Daıkın tarafından üretilen cihazları bilimsel yöntemler ile onarmaktadır. Onarım işlemlerinde ise yüzde yüz orijinal olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Firmamız cihazların ana kartlarını, soketlerini ve en önemlisi bakır boru girişlerini koruma altına almaktadır. Demontaj uygulamalarında plastik kapakların çizilmesi, boruların ezilmesi veya gaz kaçağının oluşması söz konusu değildir. Beylikdüzü klima teknik servis hizmetleri sayesinde ev ve ofislerde kullanılan tüm klima çeşitleri profesyonel bir çalışma prensibine kavuşmaktadır. Ayrıca her marka ve model içinde kumanda satışımız mevcuttur. Firmamız montaj desteğini maksimum 1 iş günü içerisinde vermektedir.

Beylikdüzü  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55
0538 062 45 62

İş ve yaşam alanlarımızda havanın vücut ısımıza yakın olması , bir başka ifade ile aşırı sıcak veya soğuk olmaması yaşam kalitemiz açısından çok önemlidir . İnsanlık tarihinin birçok döneminde sıcak ve nemle baş edebilmek için çeşitli yöntemler ve icat çalışmaları denenmiş , Leonardo Da Vinci’nin su gücü ile çalışan fanından sonra , klimanın çalışma prensibine bugünkü hali ve işlevini yansıtan ilk klimalar , 1902 yılında Willis H.Carrier tarafından tasarlanıp üretilen klimalar sayılmıştır . 30 tonluk devasa bir makine olan ilk klima , zaman içerisinde geliştirilerek evlerimizde işyerlerimizde kullandığımız en modern halini almıştır.

Klima , ortamın sıcak havasını azaltmak , fazla nemini alıp ortama en uygun havayı sağlamak üzere tasarlanmış mekanizmadır . Klimaların çalışma prensibi , belirli bir basınç altında tutulan sıvı soğutucu akışkanın istenilen ısıda buharlaştırılması ve tekrar sıvı hale çevrilmesidir . Bu yöntemle klima ortamdaki havanın ısı ve nem derecesini ayarlayarak , sağlımıza en uygun hale getirmektedir . Rahat ettiğimiz hava ortamdaki hava sıcaklığı ve nem oranına bağlıdır , aşırı nemli ortam , aşırı sıcaktan çok daha rahatsız edicidir . Nem oranı fazla ise insan vücudunun sıcaklık karşısında tepkileri azalmaya başlar . Bu sebeple klimalarda yalnızca havayı soğutma yeterli olmaz nemi de ayarlamak yani iklimlendirme veya klimalandırma yapmak gereklidir .

Şehir ve çalışma hayatının zorlukları arasına , küresel ısınmayla birlikte her yıl biraz daha fazla hissettiğimiz , aşırı sıcaklarla baş etmek de eklenmektedir. Bunaltan yaz sıcakları için halen bir klimanız yoksa , es klima servisine danışarak , ortamınıza en uygun klimanın takılmasını sağlayabilirsiniz . Klimanız varsa da , yıl da iki kez periyodik olarak bakım yapılması klimanızın daha verimli ve uzun süre sağlıklı çalışması için çok önemlidir . Özellikle İstanbul’da , Beylikdüzü Klima Servisi , uzman , eğitimli kadrosu ile , ücretsiz keşif , klima satış , montaj , tamir , bakım servisi hizmeti vererek , klima konusunda tüm soru ve sorunlarınıza profesyonelce cevap vermektedir .

Klima Bakımını NEDEN YAPTIRMALIYIZ?

7/24 Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

0538 062 45 62

Büyük şehirlerde ikamet edenler bilirler ki, yazın kavurucu sıcakları çekilmez olur; beton blokların arasında, cılız park ve bahçeleri olanlar biraz şanslı olsa da çoğunlukla bir ağaç gölgesi bile bulamazsınız. Üstelik nemin iyice arttığı, temmuz ağustos sıcaklarında ağaç bile fayda edemez. Evinize girdiğinizde rahat bir nefes almak, serin bir ortamda uyumak hayati önem taşır. Bu nedenle günümüzde klima artık lüx değil, doğal bir ihtiyaç sınıfına çoktan girmiştir.

Üstelik teknoloji harikası yeni dönem klimalar ile evinizin havası her zaman istediğiniz sıcaklık ve nem ayarında, sessiz, iyonize sistemlerle sağlığa faydalı, ekonomik ve de mükemmel performansla çalışabilmektedir. Peki, almış olduğunuz klimanın her zaman aynı performansla çalışmasını istemez misiniz? Klima montaj bakım servisimiz Beylikdüzü klima bakımı ve montaj işlerinde teknik servisimiz ES Klima İstanbul ve civarında hizmet vermektedir. Hangi vakit aralığı olursa olsun 7/24 aradığınızda, klima sorunlarınıza en kısa süre içerisinde müdahale edebiliriz.

Servis hizmetleri için küçük bir servet ödemenize rağmen klimanızdan istenilen verim alınamamış, sorununuzda hiç bir değişiklik olmamış bile olabilir. Es Klima Hizmetleri olarak, en iyi hizmeti en düşük fiyata sunma hususunda hizmet verdiğimiz müşterilerimiz referanslarımızdır. Es Klima’da ödenilen her kuruşun karşılığı fazlasıyla karşılık bulur. Teknik personelimiz, rakiplerimizi kıskandıracak kadar yetkin, bilgili ve deneyimlidir. Bakım ve onarım, remontaj, demontaj hizmetlerinde Beylikdüzü klima bakımı hız, esnek zamanlı çalışma, güvenilirlik temel prensiplerimizdir.

Tüm yaptığımız işin performansı garantimiz altındadır. Zaman içerisinde klima içerisine doluşan toz partikülleri, yoğun nem, düzensiz voltaja bağlı enerji sirkülâsyonu gibi sebeple arızalanabilir, verimliliği azalabilir. Klimaların en az yılda bir kez bakımının yaptırılarak performansının da test edilmesi gerekmektedir. www.esklimaservis.com

Rutin bakımları yapılan klimalar, aldığınız günkü performansı ile çalışmaya devam eder, sağlıklı havanıza tekrar kavuşursunuz. Klimanızın başka bir mekâna, nakli gerektiğinde demontaj ve remontaj işleri, Es Klima Hizmetleri tarafımızdan rahatlıkla halledilebilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için 7/24 telefonlarımızı arayabilir, esklima.com web sitemiz üzerinden online fiyat teklifi alabilirsiniz. Klima bakımınızı yaptırın, her zaman rahat nefes alın!

Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Klima servisi çağır 7/24

Beylikdüzü Klima Servisi , İstanbul’un her noktasına , haftanın her günü , 7/24 hizmet vermekte , müşteri memnuniyeti prensibi ile garantili işlemler yapmaktadır .

Avcılar Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi

Florya Klima Servisi