Florya Klima Servisi

Florya Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Florya  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

Günümüz teknolojisiyle neredeyse artık bütün evlerde, iş yerlerinde, arabalarda klima kullanılmaktadır. Sıcak havaların insanları bunaltması, özellikle de yaz aylarında, insanları arayışa sokmuştu. Bu arayışın en güzel sonucu olan klimalar da her yere girmeye başladı. Aşırı nemin insanlar üzerindeki ters etkileri (yorgunluk, bıkkınlık, çeşitli alerjiler vs.) klima kullanımına vesile olmaktadır.

Florya Klima Teknik Servisi

Bakım, arıza ve montaj gibi işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Florya klima servisi, sektörün liderliğini üstlenmektedir. Her türlü marka ve model firmamız bünyesinde işlem görmektedir. Özellikle de yaşanan sorunlar için maksimum 24 saat içerisinde adreslere ekip yönlendirilmektedir. Bu sayede problemlerin çok daha kısa bir süre içerisinde çözülmesi sağlanmaktadır. Florya klima servisi, adres değişikliğine giden ev sahipleri için montaj ve demontaj desteği sunmaktadır. Yeni montaj yerinin belirlenmesi için ise uzman personeller görevlendirilmektedir. Firmamız tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kesinlikle cihazların zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de anlık olarak ekip desteği sunulmaktadır.

Florya Klima Tamircisi

Firmamız kompresör değişimi, ana kart değişimi ve kumanda okuyucu değişimi gibi işlemleri kaliteli yedek parçalar ile gerçekleştirmektedir. Florya klima tamircisi tarafından sunulan hizmetler sayesinde yeni bir ürün modeli ihtiyacı ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız tüm sorun ve problemleri kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Florya klima tamircisi tarafından takılan tüm parçalar en 6 ay garantili olmakla beraber tüm parçalar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu sayede aynı sorunlar ile yeniden karşılaşma riskli de ortadan kaldırılmaktadır. Florya klima servisi, ekonomik rakamlar ile bakım ve montaj desteği sağlamaktadır. Müşterilerimize özel indirimlerde yapılmaktadır.

Bilindiği gibi klimanın asıl kullanım sebebi de sıcaklığın giderilmesi değil, ortamdaki aşırı nemin azaltılmasıdır. Klima sistemi de bu mantıkla çalışmaktadır. İşte saydığımız tüm bu sorunları en güzel haliyle ortadan kaldıran klimaların arızalanması ne yazık ki son derece muhtemel. İşte tam da bu nokta da devreye biz giriyoruz. Florya klima servisi olarak birden çok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Klima servisi olarak pek fazla sektör bulunmuyor diyebiliriz. Bunun yanında, az sektör olmasına rağmen kaliteli hizmet de oldukça azınlıkta kalmış durumda. Hizmetlerimiz içerisinde klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, servis gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Firmamızın en güzel özelliği sunduğu hizmetleri garanti kapsamında da yapabiliyor. Tüm klima markalarına hitap ederek, montaj, bakım işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca klimanıza bakım yapmamız için bozulmasına da gerek yok.

Siz istediğiniz sürece belirli aralıklarla bakım onarım da yapabiliyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi klimalar kolay bozulabilen veya küçük arızalar oluşturabilen araçlardır. Bunun için de iyi bakılması ve onarımı iyi yapılması gerekir. Hatta iyi montaj dahi gerektirir. İşte tüm bu hususlarda firmamız olarak sorumluluk alıyoruz ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Florya klima servisi olarak zaman konusunda son derece hassas davranıyoruz. Özellikle yaz günlerinde klimanızın bir gün dahi çalışmaması korkulacak bir şey.

Aşırı sıcağın ve aşırı nemin yarattığı etki gerçekten çekilecek gibi değil. Bunun farkında olduğumuz için siz ilgili numaralarımızı aradığınız anda biz en kısa sürede ilgilenmeye çalışıyoruz. Peki tüm bu kaliteli hizmetlerin yanında akıllara fiyat geliyor. Sakın korkmayın, çünkü ücret olarak da son derece cüzi bir miktar uygulanıyor. Eğer sizde klima almak, klimanızı onarmak veya klimanıza bakım yaptırmayı düşünüyorsanız alternatiflerin az olduğu piyasada son derece kaliteli hizmet veren servislerimize başvurabilirsiniz.

Florya  Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

Beylikdüzü Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi