Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi, Bakımı, Montajı

Küçükçekmece klima servisi, Toshıba, Vestel ve Beko gibi markalar tarafından üretilmiş olan tüm cihazların bakımını ve onarımı gerçekleştirmektedir. Firmamız 15 yıla aşkındır bu sektörde hizmet vermektedir. Bu nedenle de hangi markanın nasıl tamir edilmesi noktasında bilgi sahibidir. Ayrıca sorunların yaşandığı ilçelere de kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Küçükçekmece klima servisi, bakım noktasında müşterilerine destek sağlamaktadır. Örneğin belirli bir süre sonra tıkanan hava kanalları uzman ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde temizlenmektedir. Firmamız klima onarım ve bakım işlemlerini de kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Özellikle de arızalanan tamiri veya değişimi sırasında yüzde yüz orijinal olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Küçükçekmece klima servisi sayesinde tüm cihazlar ilk günkü performansına dönmektedir.

Küçükçekmece Klima Tamircisi

Firmamız söküm ve montaj hizmetlerini ekonomik rakamlar ile vermektedir. 2. El klimalarda görülen sık sorunlar uzman personellerimiz tarafından kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca garanti süresi dolmuş olan tüm ürün modelleri içinde Küçükçekmece klima servisi devreye girmektedir. Firmamız mekanik arızalar, kullanıcı hatalarından dolayı yaşanan sorunlar veya elektriksel problemler için her türlü desteği sunmaktadır. Talep edilen adreslere yönlendirilen keşif ekipleri, montaj yerinin belirlenmesini sağlamaktadır. Firmamız kesinlikle anlaşılmışın dışında kalan ek ücretler talep etmemektedir Küçükçekmece klima tamircisi tarafından elden geçirilen cihazlarda kolay kolay tekrar aynı arızanın görülmesi söz konusu değildir.

YAZIN SICAKLIĞI KLİMA İLE HİSSETMEYİN

Küçükçekmece Servis 7/24  0538 062 45 62

Küçükçekmece klima servisi oda sıcaklığını istenilen seviyede tutmak için yararlanılan klimalarda bakım için çalışırlar. Oda, arzu edilen değerine ulaştığında durur; ısı değiştiğinde tekrar devreye girer. Klima üreticileri enerji tasarrufu sağlayan yeni modeller geliştirmeye karar verdiklerinde, ilk olarak sıradan bir klimanın en çok ne zaman elektrik tükettiğini incelediler. Buldukları şaşırtıcıydı; klimalar en yüksek akımı durduktan sonra tekrar çalışmaya başladıkları ilk anda çekiyorlardı. Klimalar bu yönden otomobillere benzer; sıkışık trafikte sürekli dur-kalk yapan bir otomobil nasıl daha fazla elektrik tüketiyorsa, istenilen oda sıcaklığı her değiştiğinde devreye giren-çıkan bir klima da fazla elektrik tüketir. Eğer hiç durmayan, durması gerektiği zamanlarda bile rölantide çalışmaya devam eden bir kompresör yapılabilirse enerji tasarrufu sağlanabilirdi. İşte inverter klimalar böyle geliştirildi.

Burada çevrilen elektrik akımının şeklidir. İnverter klima kompresörleri rölantide iken dalgalı şebeke akımı ile değil doğru akım motorlarıyla çalışırlar. Klimanın ısıtma-soğutma yapmadığı zamanlarda enerji tasarrufu ve güç istikrarı işte bu şekilde sağlanır. Peki, Küçükçekmece klima servisi hangi şartlarda gerçekten tasarruf sağlar? Bu sorunun cevabı aslında sizin klima kullanım şeklinizle ilgilidir. Eğer günde bir, iki saatliğine çalıştırmak üzere klima almayı düşünüyorsanız inverter olmayan, A sınıfı bir klima da tercih edebilirsiniz. Çünkü bir, iki saat çalışma sırasında klimanız sadece bir kaç kez dur-kalk yapacak ve zaten çok fazla enerji sarf etmeyecektir.

Fakat örneğin, klimayı sabahtan akşama kadar çalışması gerekecek olan bir işyerine alıyorsanız, klimanızın gün içerisinde onlarca kez dur-kalk yapacağını göz önüne alarak, inverter tipi bir klimanın gerçekten tasarruf sağlayacağını unutmamalısınız. Küçükçekmece klima servisi ilgili dikkate alınması gereken bir diğer konu da ısıtma ve soğutma performanslarıdır. Sıradan klimalar dışarıdaki hava sıcaklığı 0º C’nin altına düştüğünde veya 30º C’nin üzerine çıktığında performans kaybeder veya tamamen dururlar. İnverter klimalar bu konuda daha başarılıdır. -15º C’ye varan soğuklukta veya 40º C’nin üzerindeki sıcaklıklarda bile çalışabilen inverter klimalar bulunmaktadır. Eğer sıra dışı iklime sahip bir bölgede yaşıyorsanız, satın alacağınız klimayı seçerken bu konuyu da göz önünde bulundurmalısınız.

Küçükçekmece Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde buna bağlı olarak birçok araç hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Son yıllarda ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullandığımız ve hayatı bize kolaylaştıran aletlerin başında gelen klimalar sıcak yaz aylarında ve soğuk kış aylarında yardımcımızdır. Klima kullanımı önceleri genellikle sadece işyerlerinde kullanılırken artık evlerde de çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Sürekli olarak kullandığımız bu klimaların verimli ve sağlıklı olarak kullanılabilmesi için rutin bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekmektedir.

Kullandığımız klimalar zamana bağlı olarak filtreleri havada bulunan çeşitli toz ve kirlerle tıkanır. Bu tıkanıklık sonucu ilerleyen zamanlarda klimalar yeterince ısıtma veya soğutma yapamaz hale gelir. Üstelik kapalı alanda kullanılan klima, filtrelerinde bulunan toz nedeniyle içerinin havasını da olumsuz olarak etkilemektedir. Kapalı alanda bulunan kirli havayı artıran klima, insanların sağlığına ciddi zararlar vermeye başlarlar. Bu nedenle aksatılmadan klimaların bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir.
Bu alanda faaliyet gösteren birçok firma vardır. Klima bakımı yaptıracağımız zaman çalışacağımız firma seçimi çok önemlidir. Lazım olan mesleki bilgi ve teknik donanımlara sahip olmayan firmalardan uzak durmamız gerekir. Klima bakımı ve onarımı kesinlikle uzmanlık gerektiren önemli bir konudur. Bu alanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun yıllar kaliteli hizmetler sunan esklimaservis.com insanları sunduğu hizmetler ile son derece memnun etmektedir.
Küçükçekmece klima servisi ihtiyaçlarınızda yapmanız gereken firma ile iletişime geçmenizdir. Firma ile iletişime geçip adres bilgilerinizi verdiğiniz takdirde, adresinize yönlendirilen uzman teknik personel, kısa süre içerisinde sizlere ulaşıp klima bakımınızı gerçekleştirecektir. Klimanızın filtrelerini, elektrik aksamlarını, motorunu büyük bir titizlikle gözden geçirerek sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır. Bakım yapıldıktan sonra klimanızın verimi inanılmaz derecede artacak ve kullandığı elektrikte de tasarruf sağlanmış olacaktır.

Küçükçekmece klima servisi ihtiyaçlarınızda sizlere sunulan kaliteli hizmet çok uygun fiyatlara sağlanmaktadır. Bu alanda faaliyet gösteren birçok firmaya kıyasla çok ekonomik fiyatlara bakım ve onarım hizmeti sunularak, insanların almış olduğu bu kaliteli ve garantili hizmeti tanıdıklarına tavsiye etmesi amaçlanmıştır.

Beylikdüzü Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi

Florya Klima Servisi

Klima Servisi Çağır 0212 428 28 55